Odchov B

VRH B (zima 2021)

Bagietka Serenczas x  Follow Your Nose Eager to Fame

Dne 6.1.2021 se v naši chovatelské stanici narodily tři štěňátka. První přišel na svět zlatý pejsek Big Boss Barney s porodní váhou 300g. Druhá se narodila zlatá fenečka s lysinkou Busy Boggie, která vážila 250g a jako poslední se narodila zlatá fenečka bez lysinky Be My Fox s váhou 280g. Porod trval 4 hodiny, přirozeně.

Maminkou se stala naše hravá a nebojácná Bea a tátou pejsek Iggy, moc krásný, vyrovnaný, přátelský a akční pes. Iggy má moc hezký rodokmen, stal se českým šampionem, je plnochrupý, 37 cm vysoký a má velmi dobré zdravotní výsledky: HD A/A, ED 0/0, clear, PL 0/0, clear, Spondylosis clear.

Štěňátka byla vyšetřena na DOV s výsledkem prostý. Jsou velmi vyrovnaná, jak vzhledově, tak povahově. Jsou přátelští, akční, sebevědomí a samozřejmě zvědaví. U všeho musí být, každého přivítat a olízat a pak je na řadě lítání  a štěkání s kámošema. Nejraději mají žužlací a pískací hračky a jídlo.

Barney se odstěhoval do Jihlavy za manželským párem a šeltičkou Spajkem, kde je čekají dlouhé výlety a spousta zábavy. Boggie odjela s manželkým párem a synem za šeltičkou Molly do Plzně do baráčku se zahrádkou a plánují běhat alespoň pro zábavu agility a dlouhé vycházky jsou samozřejmostí. Be My Fox bude žít ve Zlíně s rodinou, dvěma dětmi a kočičkou do baráčku se zahrádkou, kde bude hlavně jejich parťačkou a společníkem jak doma, tak výletech.

Na cestu dostali chovatelský balíček: obojek, granulky, lososový olej, odčervovací pastu, spoustu hraček a pamlsků a také si majitelé odvezli dáreček, a to rámeček s fotkou :-).